BHP

Od blisko 20 lat wspieramy wiele firm w zakresie odpowiedniego zabezpieczenia pracowników w miejscach pracy. Proponujemy i wprowadzamy rozwiązania, które w znaczący sposób poprawiają ich bezpieczeństwo, a nawet zwiększają wydajność. Głównym naszym atutem jest wykwalifikowana i doświadczona kadra specjalistów BHP. Wielu z nas, to nie tylko handlowcy, ale absolwenci studiów podyplomowych z zarządzania BHP, dlatego bazując na naszej wiedzy, doradzamy w pełni świadomie i profesjonalnie.

Do każdego klienta staramy się podejść indywidualnie, próbujemy poznać wymagania oraz oczekiwania i na tej podstawie dobrać właściwe środki ochrony pracownika. Klienci, którzy już nam zaufali chwalą nas za profesjonalizm w doradztwie odpowiednich rozwiązań.

Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu wiemy jakie produkty są najwyższej jakości, dlatego nasza oferta jest specjalnie wyselekcjonowana. Oferujemy środki ochronne – kaski, kombinezony ochronne, maski, okulary, czy gogle tylko najlepszych i najbardziej cenionych producentów. Współpracujemy ze znanymi na całym świecie firmami, takimi jak Ansell, ATG, Drager, Honeywell, MSA, Uvex, 3M, Oxyline, PPO i wieloma innymi. Z tego względu nasza oferta jest bardzo szeroka, a przy tym mamy pewność, że żadne z zaproponowanych rozwiązań nie będzie zawodne. Co więcej wiemy, że są to najnowsze i najlepsze produkty w swoim rodzaju.

Przy współpracy z wieloma klientami udało nam się już wdrożyć wiele innowacyjnych rozwiązań, jednym z nich są automaty vendingowe ze środkami ochrony indywidualnej. Jest to świetny sposób na usprawnienie gospodarki magazynowej w miejscu pracy. Co więcej jest to duża oszczędność finansów firmy, a przy tym zwiększająca świadomość i poziom bezpieczeństwa pracowników w zakładzie pracy.

Naszemu profesjonalizmowi i proponowanym przez nas rozwiązaniom zaufało już ponad kilkaset firm z różnych sektorów przemysłowych. Od małych lokalnych przedsiębiorstw, po duże ogólnopolskie i światowe zakłady pracy. Dla każdego z naszych klientów odpowiednie środki BHP dobieramy indywidualnie, tak aby spełniały swoje zadania, a przy tym nie narażały przedsiębiorcy na niepotrzebne, dodatkowe koszta.

Sprawdź naszą ofertę i poziom obsługi już dziś. Skontaktuj się z nami.

 

Przykłdowe produkty

Biuro Obsługi Klienta i Dział Zakupów

Maciej Kowalik

Sylwia Cegłowska