Taśmy i kleje

Od około 20 lat zaopatrujemy wiele gałęzi przemysłu w różnego rodzaju taśmy oraz kleje. Od prostych rozwiązań do np. wyznaczania szlaku, po zaawansowane technologicznie, używane przy produkcji podzespołów dla lotnictwa.

W naszej ofercie znajdują się taśmy do pakowania, maskowania, oznaczania powierzchni, czy specjalistyczne VHB. Również jeżeli chodzi o kleje, to dostarczamy ich różne rodzaje, do wielu powierzchni i zastosowań. Ponadto oferujemy rzepy i bumpony.

Między innymi dlatego z naszej oferty korzysta wiele branż, od drukarni i agencji reklamowych, po producentów podzespołów do aut, oświetlenia LED, sprzętu AGD, mebli i drzwi.

Tak wiele firm zaufało nam również z powodu naszej wiedzy i doświadczenia. Przez lata zdobywaliśmy ją w praktyce oraz na dziesiątkach szkoleń produktowych. Dzięki temu jesteśmy pewni, że klej lub taśma, które doradziliśmy, na pewno sprostają oczekiwaniom klienta.

Zdajemy sobie sprawę, że wiele firm potrzebuje rozwiązań, których nie ma w standardowych ofertach innych dostawców. Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, za pomocą maszyn jesteśmy w stanie dociąć laserem rolki taśm do niezbędnych dla klienta wymiarów, czy nawet wykonać z nich wykroje. Ich wysoką jakość, zapewniają zaawansowane technologicznie maszyny oraz wykwalifikowani pracownicy.

Przykładowe produkty

Biuro Obsługi Klienta i Dział Zakupów