Materiały ścierne

W różnego rodzaju materiały ścierne oraz narzędzia zaopatrujemy zarówno firmy zatrudniające kilka, jak i kilkaset osób. Nie ma dla nas znaczenia, jak duże jest przedsiębiorstwo. Do każdego pytania, zamówienia, czy prośby podchodzimy z równą starannością i profesjonalizmem. Dysponujemy wysoko wykwalifikowaną kadrą, która wiedzę o towarach nabywała w laboratoriach producentów.

Z tego powodu możemy pochwalić się zaufaniem setek firm. Współpracują z nami producenci maszyn rolnych, budowlanych, urządzeń dla gastronomii, podzespołów dla branży automotive, lotniczej, kolejnictwa, lakiernie oraz odlewnie.

W naszej ofercie mamy materiały ścierne tylko najlepszych producentów, takich jak 3M, Norton, Sunmight, Pferd, Hermes, Deerfos. Dlatego mamy pewność, że zaproponowane produkty nigdy nie zawiodą nawet najbardziej wymagających klientów.

Ponadto podobnie jak w przypadku środków ochrony indywidualnej, posiadamy w ofercie automaty vendingowe z materiałami ściernymi. Jest to wygodne rozwiązanie dla pracowników, a oszczędność dla przedsiębiorców.

Dostarczamy również wysokiej klasy i najnowocześniejsze narzędzia pneumatyczne od Dynabrade, Desoutter, Sioux, 3M, Archimedes, Shinano, czy Dotco. Tym markom zaufały już tysiące zadowolonych klientów. Dodatkowo, dzięki doświadczonym i wykwalifikowanym pracownikom, od wielu lat prowadzimy serwis narzędzi od tych producentów.

Z uwagi na szeroki wachlarz naszej oferty i branż, z którymi współpracujemy do tej pory, z pewnością jesteśmy w stanie doradzić odpowiedni rozwiązanie każdej firmie.

Przykładowe produkty

Biuro Obsługi Klienta i Dział Zakupów

Daniel Dobrzański