Energetyka i telekomunikacja

Istniejemy i działamy od 1991 roku. Od początku związani jesteśmy z rynkiem telekomunikacyjnym i energetycznym.

Obecnie jesteśmy wiodącym krajowym dostawcą komponentów do budowy sieci elektroenergetycznych oraz teleinformatycznych Współpracujemy tylko z najlepszymi producentami, są to między innymi: Nexans, Euromold, GPH, Corning, Rehau, NETGEAR.

Realizujemy kompleksowe dostawy materiałów i urządzeń służących do budowy i eksploatacji sieci telekomunikacyjnych, teleinformatycznych i elektroenergetycznych na terenie całego kraju.

Oferta energetyczna

Pełen zakres osprzętu SN i NN w zakresie od 1kV do 36kVdo kabli i przewodów elektroenergetycznych: głowice i mufy kablowe, przelotowe i przejściowe dla kabli elektroenergetycznych średnich napięć: w izolacji PCV, w izolacji papierowej, w izolacji XLPE, kabli napowietrznych izolowanych, kabli NN oraz kable sygnalizacyjnych.

Akcesoria kablowe, materiały izolacyjne

Pełna paleta rozwiązań, które można zastosować do izolowania, identyfikacji, mocowania, łączenia, obróbki i montażu kabli i przewodów energetycznych. Taśmy, końcówki, złączki, elementy termokurczliwe i zimnokurczliwe (rurki, palczatki, płaty uszczelniające).

Narzędzia do prac kablowych

Narzędzia mechaniczne i hydrauliczne do obróbki i cięcia kabli. Cała gama prasek, matryc, nożyc, korowarek, narzędzi izolowanych oraz prostych narzędzi dla elektroinstalatorów.

Oferta telekomunikacyjna

obejmuje pełną gamę kabli i osprzętu pasywnego do budowy telekomunikacyjnych sieci miedzianych i światłowodowych oraz urządzeń diagnostyczno-pomiarowych i lokalizacyjnych. ( łączniki, złącza, mufy, przełącznice, kable krosowe, szafy, słupki, lokalizatory tras i uszkodzeń itp.)

Oferta produktów do budowy okablowania strukturalnego, umożliwiających integrację sieci multimedialnych (do transmisji głosu i obrazu video) oraz sieci danych przy użyciu jednej infrastruktury do transmisji sygnałów, przy wykorzystaniu zarówno kabli miedzianych w kategorii 5e, 6 i 7, w technologii nieekranowanej i ekranowanej, jak i światłowodowych w technologii FTTD „światłowód do biurka”. Oferowane rozwiązania spełniają wymagania polskich i światowych norm, a ich niezawodność pozwala na udzielanie 25letniej gwarancji.

Pełny zakres produktów do prowadzenia tras kablowych zarówno wewnątrz budynku jak i na zewnątrz obejmujący: System kanałów podparapetowych PVC i aluminiowych, Systemy podpodłogowe, System kolumn elektroinstalacyjnych, koryta i drabinki kablowe metalowe, rury teletechniczne osłonowe PVC, RHDP, DVK.

Oferta urządzeń aktywnych do transmisji danych dla sieci LAN/WAN, urządzeń niezbędnych do budowania sieci bezprzewodowych wewnątrzbudynkowych jak i pomiędzy budynkami, systemów bezpieczeństwa sieci oraz w uzupełnieniu sprzętu komputerowego i urządzeń zasilających UPS.

Obudowy teletechniczne – Szafy 19” stojące, serwerowi, szafki wiszące 19”, akcesoria do szaf, obudowy zewnętrzne i wewnętrzne telekomunikacyjne

Nasza oferta to nie tylko gotowe produkty, to również:

  • Wsparcie techniczne przy projektowaniu
  • Dobór optymalnych dla klienta i alternatywnych rozwiązań
  • Wsparcie handlowe obejmujące prezentacje techniczne i konsultacje u klienta
  • Pomoc w kosztorysowaniu materiałów
  • Wieloletnią gwarancję systemową sieci
  • Szkolenia certyfikacyjne dla instalatorów i projektantów
  • Obsługę logistyczną w realizacji kompleksowej dostawy na czas i na miejsce na terenie całego kraju
  • Indywidualne i profesjonalne podejście do każdego z naszych klientów

Współpracujemy z wieloma operatorami energetycznymi, telekomunikacyjnymi oraz internetowymi. W zaproponowane przez nas rozwiązania zaopatrujemy również firmy wykonawcze energetyczne i teletechniczne, producentów stacji i rozdzielnic energetycznych oraz wiele innych zakładów przemysłowych.

Przykładowe produkty

Biuro Obsługi Klienta i Dział Zakupów

Sylwia Cegłowska